Register    Login    Forum    FAQ

Board index » Welcome to » O Forum

Post new topic Reply to topic  [ 180 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
Author Message
 Post Posted: December 16th, 2015, 11:22 pm 

No to nie. To jest oldschoolowe forum bez tabletów, smart-czy-niesmart fonów. Dzięki Szaman za przetłumaczenie :)

Profile  

Post Posted: August 27th, 2016, 3:56 pm 

Pytanie się pojawi, więc zanim padnie odpowiadam.

Bardzo dużo się dzieje w temacie online'owego królestwa depechowego. Nie wiem, czy wiecie, czy nie, ale od jakiegoś czasu jestem właścicielem 101dm.pl, dmuniverse.pl, do tego nową postać ma mode2joy.pl i jeszcze nie ale za chwilę modeontheroad.pl również zmieni swój wygląd.

Do tego doszły jeszcze zmiana firmy utrzymującej serwer i domeny.

obecnie bardzo dużo czasu spędzam na tym, aby serwisy nie miały ślepych linków, zdjęcia się wgrywały w starych tekstach. Jeżeli wejdziecie na mode2joy, to zobaczycie 200 tekstów, do których trzeba zajrzeć naprawić pozrywane linki, podpiąć na nowo zdjęcia i wyedytować na nowo tekst na poziomie html'a.
Przejście z googla na wordpress nie obyło się bezboleśnie.

Podobnie sytuacja miała miejsce z migracją na nowy serwer do nowego providera, który również hostuje moimi domenami sprawiło, że wszystkie sznurki, przez które miałem spięte wszystkie elementy z pod szyldu modeontheroad się posypały.

Nie pomógł nam w tym też operator forum, który nie wiele wcześniej również przeniósł się na nowe serwery odcinając nas podwójnie od forum.

Miałem ostatnie trzy dni zawalone i gorącą linię z USA, moim providerem i Więcora na karku, który co dziennie pytał się "Jak tam sytuacja?" A wiecie, że jak Więcor pyta, to nie ma zmiłuj.

Po tych wszystkich perypetiach co raz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że pora postawić własne forum na własnym serwerze. Przynajmniej jak coś się spierdoli, to będę wiedział, że to w 100% moja wina.

Zapraszam ponowne... kramik otwarty.

Profile  

Post Posted: August 28th, 2016, 8:03 pm 

Nasz Mag techniczny na wysokości zadania. Dzięki MArtini :)

Profile  

Post Posted: August 29th, 2016, 10:12 pm 

No. Dzięki.

Profile  

Post Posted: August 31st, 2016, 8:44 pm 

Kurwa, XXI wiek, mam fejsa, mam całe tony internetów, a tego malutkiego poletka było brak.

Takoż i ty cały; nie masz żadnego prawa poza czynieniem swej woli. Czyń tak, a nikt nie powie nie. Albowiem czysta wola, nieukojona celem, wolna od żądzy wyniku, jest na każdy sposób doskonała. (I:42-44)

Profile  

Post Posted: August 31st, 2016, 8:51 pm 

Prawda ?:) Tez sie na tym zlapalem.

Profile  

Post Posted: September 1st, 2016, 2:49 pm 

No wreszcie udało mi się wejść.
Dopóki nie wyczyściłem cache strony i ciastek strona w ogóle mi się nie ładowała.

Już myślałem, że forum poszło do kosza na zawsze. :/

Napiszcie ludziom na pejsbuku, że trzeba ciastka i cache usunąć. Inaczej się nie wejdzie.

Profile  

Post Posted: September 1st, 2016, 8:00 pm 

Zaraz wrzucę, co trzeba :)
Dzięki, Szaman :*

Profile  

Post Posted: September 13th, 2016, 11:16 pm 

Jeśli było to pytanie to przepraszam.... dlaczego to forum jest tak bardzo "zangielszczone" ? czy to celowy zabieg? Czy mogłoby być wszystko po polsku ? Nie żebym nie znał (choć troche) języka angielskiego - ale przecież jesteśmy Polakami...

Profile  

Post Posted: September 28th, 2016, 5:55 pm 

Jest takie, za jakie nie trzeba płacić. Nie marudź ;)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 180 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Board index » Welcome to » O Forum